Сумчани просять подовжити тролейбусний маршрут

Мова йде про тролейбус №8, який сумчани хочуть бачити на напрямку вул. Хіммістечко-Аеропорт. Відповідну електронну петицію зареєстрував Олексій Дяченко.

“Пропонуємо подовжити рух тролейбусів за маршрутом: вул. Хіммістечко – Аеропорт (8). Такий маршрут існує, але є лише 2 рази зранку (близько 7-ї та 8-ї години ранку з Аеропорта). Пропоную організувати цілодобовий рух ЛИШЕ ЧОТИРЬОХ троллейбусів на маршрут, що створить періодичність руху в 15 (20) хвилин. Чому людям, яким потрібно рухатися в цих напрямках, немає вибору, як пересуватися, лише маршрутним таксі № 4, звертаючи увагу на вартість проїзду та їх розклад руху (не кажучи вже про те, що після восьмої години вечора проїхати цим маршрутом є “ДИВО”)?

Варто зауважити, що за цим маршрутом знаходяться такі важливі об’єкти: СумДУ, 5-та міська та обласна лікарні, Банківська академія (СумДУ), обласне управління Національної поліції, Будівельний коледж, Центральна міська лікарня і травмпункт, Кадетський корпус, військкомат, Дитяча стоматологічна поліклініка, СНАУ та ін. ..

Впевнені, що тролейбус зміг би значно розвантажити наплив пасажирів на маршрутку і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, в навчальні та лікувальні заклади”, – йдеться у петиції. Її можна підтримати тут.

Поділитися в соціальних мережах