Сумчани просять відреставрувати аварійний фасад

Відремонтувати прибудинкову територію та фасад будинку по вул. Металургів, 77 благає автор відповідної електронної петиції Альона Бартиш.

“Шановні керівника міста Суми та депутати міської ради. Просимо Вас звернути увагу на жахливий, АВАРІЙНИЙ !!!!!!!!!!!!! стан будинку по вул. Металургів, 77. З моменту його створення по теперішній час, а це більше 70 років, жодного разу не проводились ремонтні роботи з реставрації фасаду, також у дворі немає жодного асфальтного покриття, коли йде дощ – це просто жах, вийти з дому неможливо!! мами з дітками не можуть пройти крізь цю суцільну багнюку, крім цього – вся ця вода підмиває фасад будинку. Усе це створює непридатні для життя умови”, – йдеться в петиції.

Віддати свій голос за ремонтні роботи за вказаною адресою можна тут.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах