Сумчани просять звільнити центр міста від київських маршруток

З таким проханням до місцевої влади звертається автор електронної петиції Сергій Бойко. За його словами, центр Сум перетворився на паркінг маршруток нерегулярних перевізників.

«Шановна влада міста, досить перетворювати наше місто в столицю маршруток! Місто і так переповнене страшними жовтими Рутами, так тепер і центр міста забитий Спринтерами, що  курсують на Київ і Харків. Невже є така необхідність їх всіх вибудовувати уздовж універмагу і вул. Набережна р. Стрілки? У годину пік там і так складно розминутися з громадським транспортом і пішоходами на нерегульованому переході біля універмагу «Київ», так тепер і вся смуга перетворилася в паркінг маршруток. У місті є автовокзал для цих цілей. Дуже прошу, зверніть на це увагу і наведіть порядок в центрі міста», — йдеться у тексті петиції.

Підтримати звернення можна тут.

Читайте також Маршрутки на Київ б’ють рекорди по дешевизні.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах