Сумчани три роки чекали обіцяного мером

Сумчанам довелося відіслати на ім’я мера Сум Олександра Лисенка не одну електронну петицію з проханням провести і підключити освітлення на об’їзній по вулиці Інтернаціоналістів. Адже дорога там була зроблена досить давно, але руки до того, щоб увімкнути освітлення, дійшли тільки сьогодні.

Раніше в мерії пояснювали, що після завершення робіт з будівництва автомобільних доріг на території 12-го мікрорайону в місті Суми управлінням капітального будівництва і дорожнього господарства Сумської міської ради будуть виконані роботи з будівництва ліній зовнішнього освітлення вздовж побудованих автомобільних доріг. Якщо говорити про дану дорогу, то її ремонт завершено майже три роки тому і тільки зараз, згідно з «планом», підключили освітлення.

Сумчани розповідають, що поки не було освітлення, водії на свій страх і ризик долали небезпечні метри по відремонтованій дорозі, оскільки, зустрічні автівки засліплювали водіїв. Дивом за весь цей час не сталося наїздів на пішоходів. Люди рухалися по пішохідних тротуарах, які також були занурені в морок.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах