Сумчани вимагають ремонту вулиці, яка псує тролейбуси і настрій

Віктор Говорун зареєстрував електронну петицію, в якій йдеться про необхідність термінового ремонту дорожнього покриття по вулиці Брянська в Сумах. Це та ділянка, яка веде від повороту з Курського проспекту до кінцевої зупинки ПАТ “Центролит”.

“Всі ми жителі м. Суми бачимо нові гарні тролейбуси, які курсують нашим містом. Вони їздять і по маршруту №7, №13 та № 18 до кінцевої зупинки “ПАТ “Центролит””. Аварійний стан дорожнього покриття вулиці Брянська від повороту з Курського проспекту до кінцевої зупинки “ПАТ “Центролит”” щодня значно псує технічний стан усіх тролейбусів та настрій робітників підприємств ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” та ДП “Завод ОБ та ВТ”НВО, які кожного дня їздять тролейбусом на роботу.

Щоб подовжити термін роботи нових (і відремонтованих) тролейбусів, забезпечити гарний настрій мешканцям м. Суми, просимо провести терміновий ямковий ремонт, а також спланувати капітальний ремонт дорожного покриття на вулиці Брянській”, – йдеться у петиції, яку можна підписати прямо зараз.

Поділитися в соціальних мережах