Сумчани збирають підписи за нову дорогу

Відремонтувати дорогу та зробити освітлення по вул. Дем’яна Коротченка просить сумчанин Олександр Король, який зареєстрував відповідну електронну петицію.

“…значна частина доріг в місті, особливо тих, що дещо віддалені від центру, залишаються в незадовільному стані. Одна з них – дорога по вул. Дем’яна Коротченка, де на відрізку від будинку №2 до №14 практично неможливо проїхати. Важливість ремонту даної ділянки полягає в тому, що поруч є школа, ідучи до якої, діти вимушені подолати справжнє бездоріжжя. Разом з тим, відремонтована дорога зменшила б транспортне навантаження в дворах, по яким водії вимушені маневрувати, щоб доїхати до потрібного місця. Крім того, на вказаній ділянці необхідно встановити освітлення, яке тут повністю відсутнє”, – йдеться у петиції.

Віддати свій голос за нову дорогу можна за цим посиланням.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах