Сумчани збираються нести до мерії відра “з каками”

Сумчани, які мешкають у будинку за адресою вулиця Соборна, 42, скаржаться на прорив каналізаційної системи, який ніхто не ліквідує. Уже тиждень КП «Сумитеплоенергоцентраль» не відкачує воду з підвалу. Через вологу фундамент будинку почав просідати.

Так, тиждень тому прочистили каналізацію, але тепер у підвал неможливо потрапити, 30 сантиметрів води ніхто не викачує. А вона продовжує прибувати, адже каналізаційна труба тріснута. Ще й електрощитова знаходиться в затопленому приміщенні.

«У затопленому підвалі у нас знаходиться не тільки наш лічильник тепла, але й електрощитова, і якщо станеться якийсь надзвичайний випадок в будинку, знеструмити його буде дуже проблематично», — говорить жителька будинку.

Мешканці просили відкачати воду, але обслуговуюча організація каже, що в них немає потрібного насосу, хоча в міській раді запевняють, що навпаки.

«Якщо нічого не допоможе, то ми наберемо каки всякої у відра і підемо чи в міську раду чи в ЖЕК і щось будемо робити. Вже довели до крайності людей», — запевняє жителька багатоповерхівки Валентина.

 В обслуговуючій організації запевнили, що до кінця тижня аварію ліквідують.  

«Постараємося зробити так, щоб ніколи  не було затоплень. Каналізаційна труба вийшла з ладу, вже ж їй стільки років. Ми її замінимо на нову, і все», — повідомив Геннадій Фролов, головний інженер КП «Сумитеплоенергоцентраль».

sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах