Сумчанин поскаржився на “євродвірників”

Житель будинку №21 по вул. СКД скаржиться на те, що комунальники ось уже котрий тиждень поспіль не можуть закінчити роботи з укладання євродвору плиткою. За словами сумчанина, робочі замостили тільки місце під будинком, а також біля під’їздів, а проїжджа частина залишилася нетронутою. Більш того, працівники, які проводили укладання дороги, зібралися і поїхали.

Утім, директор управління капітального будівництва Віталій Шилов повідомив: роботи ведуться за графіком. «По даному об’єкту роботи ведуться в два етапи. Перший – це ручне укладання тротуарної плитки, а другий етап – механізоване укладання за допомогою спеціальної машини. Працівники, які виконали свій обсяг робіт за даною адресою, зараз перейшли на інший об’єкт. Машина ж зараз укладає дорогу за адресою Лебединська, 189. У міру того, як вона виконає роботи на колишньому місці, відповідно, роботи триватимуть на СКД. Така ж ситуація і на Прокоф’єва, 12», – роз’яснює Віталій Шилов.

За словами директора УКБ, у євродворі також будуть встановлені лавочки та урни. Загалом на даний об’єкт було виділено 1,3 млн грн. Роботи обіцяють закінчити до 15 червня.

SphTbbUbMso

7hYyToUKkPo

xi8Q_I3NUZE

tPYyby9anfw

97ehVwOAyBo

eBMDSxWa47Q

IH4n06KXFcc

mB-oTj4_ZJ0

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах