Сумчанин придумав, як зменшити кількість аварій біля ЦМЛ

Сумчанин Михайло Кошляков пропонує змінити вул. 20 років Перемоги на головну на перехресті з Петропавлівською. Він зареєстрував відповідну електронну петицію.

“Після здачі в експлуатацію мосту по вул. 20 років Перемоги, який надав можливість швидко доїхати на вул. Роменська з центру або зі сторони Прокоф’єва, оминаючи центр зі світлофорами, основний потік транспортних засобів рухається чи то в сторону ЦГБ далі на вул. Роменська чи то в зворотньому напрямку. Але рух транспорту постійно ускладнюється тим, що досі головною на перехресті з вул. Петропавлівською є саме Петропавлівська, хоча по ній рухається значно меньше транспорту, ніж по вул. 20 років Перемоги, тому мають місце постійна тягонина на даному перехресті.

Ситуацію миттєво змінить встановлення знаків, а саме зі сторони ЦГБ по вул. 20 років Перемоги – знак “Головна дорога”, аналогічний знак і з іншої сторони перед перехрестям на вул. Петропавлівська, зі сторони вул. Петропавлівська два знаки перший “Кінець головної дороги”, другий знак “Уступи дорогу”, таким чином тягонина, затори та постійні ДТП на даному перехресті зникнуть”, – вважає автор петиції.

Підтримати його пропозицію можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах