Сумчанин: Розвиток урбаністики в місті знаходиться на нулі

З’єднати пішохідну доріжку навколо озера Чеха з вул. Інтернаціоналістів та Івана Сірка просить автор електронної петиції Андрій Анатолійович.

“Хвалена доріжка навколо озера Чеха з небаченим дивом — червоною смугою, що називають “велодоріжка”, наразі відділена від прилеглих вулиць брудом та піском. Нормально пройти можна лише з вул. Харківська та через територію прилеглу до ТЦ “Лавина”. Розумно було б включити проекти доріжок, що дозволяють дістатися озера, одразу при плануванні доріжки навколо озера, але, на жаль, розвиток урбаністики у Сумах знаходиться на нулі, тому про зручність кожного такого проекту нікому думати.

Пропонується прокласти доріжки, що з’єднають вулицю Інтернаціоналістів та вулицю Івана Сірка з озером. Має бути як мінімум декілька: в районі тенісного корту, в районі будинків 41-43 (монолітні 14-поверхівки), в районі заправки. Було б дуже добре, якщо б при проектуванні подумали і зробили зручно і цікаво, а не просто проклали плитку навпростець. І не обов’язково знову використовувати страшну сіру плитку, як в “євродворах”.

Має бути приблизно так:998“, – вважає автор петиції.

Підписати цю пропозицію можна за посиланням.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах