Сумчанин знущається над нервами сусідки-інваліда

Пенсіонерка з вулиці Новорічної Людмила Петрівна Селюк не має спокою через нерадивого сусіда, який уже протягом двох років постійно заливає її квартиру. На вмовляння жінки, інваліда 1-ї групи, той ніяк не реагує. Вона говорить, спілкування із чоловіком щоразу доводить її до нервових зривів.

Після серйозного потопу бабусі  довелося брати великий кредит і ремонтувати ванну кімнату, а тепер почала сиріти стеля і в кухні.

Старенька вже змучилася безрезультатно звертатися до всіх інстанцій. Найдивніше ж у цій ситуації те, що КП “Сумижилкомсервіс” готовий взяти на себе витрати для усунення проблеми, проте сусід, із вини якого потерпає жінка, взагалі не йде на контакт.

“Протягом двох-трьох тижнів ми до них регулярно приходимо у квартиру №6, надавали приписи неодноразово для надання доступу на обстеження, але двері нам ніхто не відчиняє. Ми готові провести ремонтні роботи по усуненню протікання за кошти підприємства, матеріали підприємства, але нам ніхто не надає доступ  “, – коментує інженер Світлана Кононенко.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах