Сумська багатоповерхівка – без опалення

Мешканці будинку по вулиці Прокоф’єва, 32-А замерзають у своїх домівках. З 10 листопада у всіх квартирах багатоповерхівки відсутнє опалення, хоча за комунальні послуги платять регулярно.

«Вночі труби холодні, доторкнутися не можна. Опів на десяту з`являється дух від опалення – це максимально. А ближче до вечора, десь о 16:00 вони починають, як то кажуть, іти з життя», —  говорить мешканка  будинку Лариса Шинкаренко.

Сумчани гріються, як можуть: хто обігрівачем, хто спить під трьома ковдрами вночі, бо іншого вибору немає.

Чому сталася така  ситуація та коли у будинку з’явиться довгоочікуване опалення, розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Журба. «Теплоенерго» виїхало на цей будинок, та не може потрапити в тепловий пункт, щоб подивитися, що там за ситуація. «Теплоенерго» каже, що у нас все нормально. ЖЕК у телефонній розмові сказав, що там якісь проблеми є. Потрапити у тепловий пункт ніхто не може», — говорить Олександр Журба.

А доки «Сумитеплоенерго» та місцевий ЖЕК розбираються з проблемою, сумчани вимушені мерзнути у власних квартирах. Скільки це продовжуватиметься, Олександр Журба не повідомив.

sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах