Сумська мерія перегляне титульні списки капремонту житлових будинків

Мер Олександр Лисенко наголосив на необхідності перегляду титульних списків капітальних ремонтів житлових будинків, які підготував Департамент інфраструктури міста за погодженням з профільною депутатською комісією.

Жоден із проектів титульних списків міський голова не підписав, бо має до їх складання зауваження. Наприклад, щодо певної пріорітетності ряду мікрорайонів, розрахунків кошторисів, визначення першочерговості виконання ремонтів тощо.

Тепер у меріїпланують зосередитися на будинках, які мають аварійній стан, і мешканці яких не мають фінансової спроможності, як співвласники житла виконати такі роботи.

Радник градоначальника із питань взаємодії з ОСББ Роман Гученко також звернув увагу, що у переліку є низка будинків з ОСББ, які вже отримували фінансування, тож варто включити до нього нові.  До того ж, приблизно рівний розподіл фінансування ставить під сумнів відповідність реальним потребам та кошторисним розрахункам співвласників.

Олександр Лисенко доручив директору департаменту інфраструктури міста Григорію Яременку ініціювати повторно засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, залучивши необхідних фахівців та переглянути титульні списки.

На 2017 рік у міському бюджеті на капремонти житлових будинків передбачено 15 млн грн., тоді як за наявними заявками та зверненнями (без врахування ОСББ) необхідно близько 92 млн грн.

Крім того, мають бути допрацьовані титульні списки на ремонт тротуарів з врахуванням потреби будівництва принаймні двох маршрутів велодоріжок.

Поділитися в соціальних мережах