Сумська “Студяга” перетворюється на звалище

Незважаючи на те, що купальний сезон у цьому році добігає кінця, питання стану прибережних зон у Сумах не втрачає своєї актуальності.

На сесії міськради депутат Вікторія Гробова вже вдруге за літо виступила із запитом на ім’я міського голови з приводу жахливого санітарного стану території навколо Студентського пляжу:

– Пройдіть туди з Журбою (Олександр Журба – заступник мера з ЖКГ – ред.) і подивіться, що там діється, – від одного моста до іншого, там просто жах! Розвалені туалети, гори сміття, шприци – чого там тільки немає! Гаразд, пляжі у нас не облаштовані, але все це сміття повинен же хтось прибирати! Повинен хтось відповідати за цю територію! Зараз усе ще спека, люди йдуть на пляж, діти там грають, літні люди приходять відпочивати, гості з інших міст приїжджають. Ну це ж просто сором якийсь! Минулого разу, коли я подавала запит по цій проблемі, ніякої реакції не було. Ніхто з департаменту інфраструктури навіть не пройшов і не подивився, що там робиться. Навпаки, зараз там ще більше сміття стало. Ми щороку розглядаємо це питання на комісії з ЖКГ і я кожен раз прошу, щоб в бюджет закладалися гроші на прибирання цієї території – і ніякого результату. Будь ласка, наведіть там порядок! Не може бути такого бардака в зоні відпочинку, та ще й практично в центрі міста.

Депутати підтримали запит своєї колеги. Але чи буде від цього якийсь толк? Як показує практика, особливо сподіватися на це не варто…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах