Сумське КП оплачує неефективні курси

Навчальний центр КП «Електроавтотранс» знову оголосив набір на курс «Водій тролейбуса». На вивчення теорії слухачам курсу буде відведено три місяці, практики – два з половиною місяці.

Чекають на сумчан віком від 21 року. Навчання може проводитись за рахунок КП «Електроавтотранс», міського центру зайнятості або ж за особисті кошти (у такому випадку орієнтовна вартість – 14300 грн). Після складання іспитів випускники курсу «Водій тролейбуса» будуть забезпечені робочими місцями на підприємстві, запевняють у мерії.

При цьому нагадаємо, директор підприємства Віталій Однорог на засіданні тимчасової контрольної комісії Сумської міськради по діяльності КП «Електроавтотранс» у серпні минулого року заявив, що випуск групи водіїв тролейбуса, які пройшли навчання на базі підприємства, не привів до збільшення кількості тролейбусів, що випускаються на лінії.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах