Сумські біотуалети увезли в зону АТО

Департамент інфраструктури Сумської міськради розглянув електронну петицію щодо встановлення біотуалетів для безкоштовного користування в центрі міста.

Нагадаємо, сумчанка Лєра Сафронова нарікала на суцільне жахіття в ситуації з мськими туалетами. “Звичайно, я кажу про безкоштовні – жодного не має! Грець з Вами, зробіть бодай платні, бо їх всього два: у сквері Покровської площі та майже на перехресті вул. Набережної р. Стрілки та вул. 9 Травня. Як таке взагалі можливо і вважаєтсья за норму? Більш того, не пригадаю, щоб на якісь святкові заходи місто забезпечувало туалетами місцевих жителів та гостей міста. Людям діватись нікуди і вони вирішують своє питання по закутках дворів”, – йшлося у петиції, яку підписало 295 сумчан.

У мерії на це повідомили: на теперішній час на балансі департаменту біотуалети не обліковуються, однак для задоволення потреб населення за кошти міського бюджету утримуються громадські вбиральні у сквері «Дружба» та у дитячому парку «Казка» в м. Суми. А ось біотуалети, що знаходилися в розпорядженні КП «Спеціалізований комбінат», на теперішній час направлені для потреб військовослужбовців у зоні проведення АТО.

“З метою всебічного розгляду порушеної Вами проблеми та опрацювання різних варіантів її вирішення, у першій половині квітня заплановано провести робочу нараду під головуванням профільного заступника міського голови, за участі автора петиції, представників управління архітектури та містобудування, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради. За результатами засідання будуть складені відповідні рекомендації та направлені на розгляд профільних комісій та депутатського корпусу міської ради”, – відповіли у мерії Сум.

Поділитися в соціальних мережах