Сумські чиновники cтраждають від грибка

Заступник мера Сум Олена Дмитрєвська звернулася в департамент ресурсних платежів і на депутатську комісію міськради з питань законності та коммайна з проханням підшукати інше приміщення для Сумського міського центру соцслужб для сім’ї та молоді і міськінспекції з благоустрою, які нині перебувають у вбудованому нежитловому приміщенні на першому поверсі житлової багатоповерхівки на вул. Ніжньохолодногірській, 10.

Ще в лютому цього року розпорядженням мера було створено спеціальну комісію, якій було доручено провести обстеження технічного і санітарного стану цих приміщень, оскільки чиновники вже давно скаржилися на їх, м’яко кажучи, незадовільний стан. Комісія підтвердила, що в приміщеннях постійно стоїть різкий запах цвілі та каналізаційних стоків, стіни вологі й уражені грибком, у туалетах виявилися дощові черв’яки і слимаки. Комісія також обстежила підвальне приміщення вказаного будинку і встановила, що воно знаходиться практично в аварійному стані. Електрообладнання і проводка представляють реальну загрозу для життя людей, металеві корпуси приладів повністю проржавіли, висять на вологих стінах – і в будь-який момент може статися коротке замикання. Підлога підвалу ближче до фасадної частини будинку залита водою, яка проникає з пошкодженої зливової каналізації. Стіна підвалу, що виходить на тильну сторону будинку, постійно намокає від атмосферних опадів, що свідчить про пошкодження гідроізоляції фундаменту. Через постійне потрапляння в підвал дощових і талих вод та, як наслідок, високої вологості в підвалі розмножуються мошки й інші комахи. Труби опалення, розташовані в підвалі, залиті каналізаційними стоками, що призводить до їх нагрівання і поширенню неприємних запахів, які проникають в приміщення.

Так що найближчим часом у мерії буде вирішуватися питання про пошук інших приміщень для центру соцслужб та інспекції з благоустрою.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах