Сумські чиновники зривають громадські проекти

Куратор впровадження партиципаторного бюджету в Сумах – Андрій Моша – повідомив, що в обласному центрі розпочалася робота з опрацювання проектів громадського бюджету, які повинні бути реалізовані міською владою в 2017 році.

Тут же в соцмережах відгукнулися учасники цього процесу з «великими» привітами міському управлінню капітального будівництва. Так, директор ХК «Сумчанка» Ірина Харченко заявила: «Дійсно опрацьовують… Була зустріч в УКБ з розпорядником коштів, після чого мені повідомили, що всі проекти міського значення «підуть» до архіву через брак коштів у зв’язку зі зростанням цін на матеріали та вартості будівельних робіт. Це те опрацювання, на яке сподівалися автори проектів? Я вважаю, що ні…».

З нею погодився депутат міськради Дмитро Наталуха: «По Шилову (директору УКБ) ситуація цікава. Мої автори з Добровільної за проектом № 17 пішли пониклими. Усе, бачите, зросло в ТРИ рази і давайте щось зробимо простіше, а не те, що у вас. Ось так. Хоча ми 5% у проекті передбачили на зростання цін. Тренажери «Інтератлетика» дійсно подорожчали, але не в три рази…».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах