Сумські комунальники вважають, що впоралися з очищенням зупинок

Сьогодні, 12 березня, під час апаратної наради в мерії обговорювалося питання очищення зупинок громадського транспорту від снігу і льоду.

– Олеже Володимировичу, скажіть нам ситуацію з очищення наших зупинок, – звернувся перший заступник мера Сум Володимир Войтенко до директора КП «Паркінг» Олега Славгородського, за яким закріплене прибирання зупинок від снігу.

– Всі зупинки, які записані, згідно переліку департаменту інфраструктури, всі прибрані, – відповів пан Славгородський.

– Валерію Івановичу, – звернувся Войтенко до начальника відділу «Служба 15-80» пана Марюхни. – А є якісь скарги з цього приводу від жителів.

– Ні. Ми збирали інформацію по житловим, комунальним підприємствам, також і по «Паркінгу» вранці та ввечері. Практично стан задовільний.

– Голопьоров, є у вас якісь зауваження? – звернувся заступник мера до начальника управління «Інспекція з благоустрою» Руслана Голопьорова.

– По зупинках були зауваження по підприємствах, а по комунальному – практично немає.

Читайте також: Екс-мер Сум назвав прізвища “злочинців” у міськраді 

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах