Сумські перевізники порушують умови договорів

Жителі вул. Добровольної поскаржилися міському керівництву на те, що після сьомої години вечора вулицею не ходить жодна маршрутка (у цьому районі два маршрута – №9 і №53). І це при тому, що після конкурсу ще й місяця не минуло!

За словами начальника відділу транспорту Миколи Гіценка, перевізники кажуть, що у них теж велика проблема з водіями. “Це порушення умов договору! – сказав мер Олександр Лисенко на апаратній нараді 10 квітня. – У них у договорах чітко записано, що вони забезпечують обов’язкову роботу транспорту на лінії з 6.00 до 22.00. А якщо у них проблеми з водіями, значить, не треба було йти на конкурс. Але вони ж пішли, вони ж ці договори підписали!”

Щоб викрити недбайливих перевізників, мер заявив, що особисто кожного дня після роботи буде заїжджати на вул. Добровольну близько сьомої години вечора і перевіряти, чи ходять маршрутки і з яким інтервалом. А оскільки така проблема, як з’ясувалося по ходу обговорення, має місце також у районі Ганнівки і вул. Тополянської, Лисенко доручив відділу транспорту скласти графік «патрулювання» цих районів, а він потім скаже, кого в цей графік вписати. “Заступники мера, директори департаментів … Звичайно, я не можу когось змусити в неробочий час працювати, тому мені потрібно подумати, кого можна в ці контрольні групи включити. І будемо перевіряти кожен день, поки перевізники і водії не звикнуть і не засвоять: вони зобов’язані їздити до 22.00”.

Поділитися в соціальних мережах