Сумські посадовці загубили схему благоустрою міста

Міський голова Олександр Лисенко дав доручення керівнику департаменту інфраструктури міста Григорію Яременку завершити розроблення електронної мапи-схеми благоустрою Сум.

Яременко повідомив, що у жовтні 2012 року були виділені кошти на розроблення графічної схеми з благоустрою міста. Після того, як цю роботу виконали, всю сукупну інформацію прийняла Інспекція з благоустрою міста Суми, яка на той час перебувала у складі департаменту інфраструктури. Відповідно, коли Інспекція стала самостійним структурним підрозділом, ці документи також перейшли до її відомства.

Керівник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров відповів, що жодних документів передано не було, адже акт передачі відсутній. Що стосується розроблення електронної мапи-схеми благоустрою Сум нині, то дане питання опрацьовувалося із КП «Інфосервіс», яке передало в електронній формі ту схему, яка існувала раніше. Після цього Інспекція направила листи до департаменту інфраструктури, аби ті надали приблизні розрахунки для подальшого допрацювання цієї мапи.

Як повідомив секретар міськради Андрій Баранов, дана мапа-схема завершена на 80 %.

Олександр Лисенко закликав директора департаменту інфраструктури міста та начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» знайти спільну мову з даного питання. А секретарю міськради Андрію Баранову та директору департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрію Клименку доручив посприяти тому, аби мапа-схема з благоустрою міста була завершена якомога швидше.

Поділитися в соціальних мережах