Сумські сміттєвики стали більше порушувати

На апаратній нараді при голові облдержадміністрації обговорили питання санітарного очищення обласного центру.

З’ясувалося, що останнім часом різко збільшилася кількість порушень по санітарному очищенню міста Суми. Було обстежено 26 майданчиків та виявлено 20 порушень «А-Муссоном» та 6 порушень “Сервісресурсами”. Найбільшим порушенням є вилив рідкої фракції побутових відходів на територію майданчиків та за її межі.

“Інспекцією заплановано позапланові заходи з огляду майданчиків та по обміру площ забруднення та нарахування шкоди даним підприємствам. Власники цих контейнерів повинні мити та дезінфікувати їх 1 раз на 10 днів”, – зазначив Геннадій Базаров, начальник Державної екологічної інспекції у Сумській області.

Великі проблеми виникають з підрядником ТОВ «А-Муссон». «Протягом червня-липня ми зробили 39 приписів цій компанії через неналежну якість вивезення сміття. За рішенням виконкому вони мають двічі на тиждень вивозити сміття. Якщо і далі так буде, то міська влада підніматиме питання щодо розірвання договору або введення санкцій, які мають змусити «А-Муссон» виконувати свою роботу”, – повідомила Ольга Волошина, заступник міського голови.

Поділитися в соціальних мережах