Сумські сміттєвики вимагають підвищити тарифи

Сьогодні під час апаратної наради в мерії керівництво «Сервісресурса» і «А-Мусону» звернулося до градоначальника Сум із претензією, що через низькі тарифи вони не можуть платити зарплату своїм робітникам, а підприємства майже в стадії банкрутства.

Директор «А-Мусону» скаржиться, що у них виникла заборгованість перед постачальниками запчастин, мастил, пального і гуми, а засновник компанії Анатолій Маковський зовсім запевняє, що працює у збиток і щоб зводити кінці з кінцями був змушений набратися мільйонних кредитів. Засновники «Сервісресурса» апелювали до того, що в тарифі закладено мінімальну зарплату, хоча фактично вона більше.

Вислухавши, мер міста запропонував керівництву і засновникам компаній із вивозу сміття разом з представниками держпотребслужби сісти за стіл переговорів обговорити всі наболілі проблеми. У той же час за перевізників заступився перший заступник мера Володимир Войтенко, який в обґрунтування необхідності підвищення тарифу привів Болгарію, де тариф у 10 разів вище, ніж у нас.

Нагадаємо, на даний момент у м. Суми діє тимчасовий тариф на вивезення сміття. Для того, щоб встановити постійний тариф, департамент інфраструктури уклав договір із науково-дослідним центром на визначення норми накопичення сміття, що дозволить у подальшому прорахувати економічно обґрунтований тариф.

Поділитися в соціальних мережах