СУМСЬКІ СТУДЕНТИ КУПАЮТЬСЯ В ДУШІ З ІНІЄМ

Днями відбулося перше засідання робочої групи з приводу цін та умов проживання в гуртожитку Сумського педагогічного університету.

До групи увійшли члени студентського самоврядування, студкому, старости поверхів і адміністрація університету. Керівництво вузу навело аргументи на користь того, що вартість місяця проживання в гуртожитку повинна становити 420 грн, але студенти вважають, що це завищена ціна. На підтвердження «комфортності» студенти поділилися фотографіями душа в одному з гуртожитків.

«А віз і нині там…» саме так можна охарактеризувати ситуацію, яка склалася довкола питання підвищення плати за гуртожиток в СДПУ ім. А. С. Макаренка. Адміністрація на поступки не бажає йти. Але за що платити? За оце: (на фото вікна в душі гуртожитку №4. Дата знімку 8.02.2017). Шановна, адміністрація, якщо ви не знали, то в душі купаються, а щоб покупатися, потрібно роздягнутися (одягненими покупатися не вийде). Мало того, що вода холодна, так і вікна інієм покрились. І за такі умови 420 грн? Ганьба», – написав у Фейсбуці Антон Корж і виклав фото.

skrin

uojllu9cmbe-594x445

taujwf-jhvc-594x445

hj_y9uavetc-594x445

gienbnykag0-594x445

zasidannya-594x357

Нагадаємо, минулого тижня студенти Сумського педагогічного університету виступили проти підвищення плати за проживання в гуртожитку Сумського педагогічного університету. На зустрічі з ректором студенти криками «ганьба» висловили недовіру керівнику університету.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах