Сумські тролейбуси можуть зупинитися

Як з’ясувалося, сумське КП «Електроавтотранс», яке з легкістю “викидає” мільйони гривень на переплату за придбання автобусів, не може (або не хоче) відраховувати належні кошти Пенсійному фонду.

За інформацією заммера Сум, а за сумісництвом голови міськкомісії з питань заборгованості в оплаті праці Олени Дмитрєвської, заборгованість комунального підприємства перед Фондом становить 2,16 млн гривень. «Ігнор» пенсіонерів «Електроавтотранс» почав з 2014 року, звідки й назбиралася така сума. Тепер, через заборгованість, КП можуть заблокувати всі банківські рахунки, тобто практично зупинити його роботу, незважаючи на наявність нових автобусів і тролейбусів.

Таким чином, щоб компенсувати «жадібність» комунальників і не залишити обласний центр без основного транспорту, необхідно «вливання» з міського бюджету в розмірі цієї заборгованості.

Це питання може вирішити найближча сесія міськради, але за планом вона збереться тільки в кінці січня. Сумчанам залишається тільки гадати, прикриють до цього часу «Електроавтотранс» чи ні.

Джерело: city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах