Зупинки в Сумах облаштують камерами

Питання установки камер відеоспостереження обговорювали сьогодні, 18 вересня, під час апаратної наради.

– Ми зараз готуємося до установки перших 60 камер спостереження в місті, тому я прошу вас співпрацювати з поліцією, – звернувся мер Сум Олександр Лисенко до начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Григорію Брязкуна. – Ми виділили за програмою «Безпечне місто» 2,7 млн грн і на наступному тижні вже почнемо встановлювати перші камери.

– Зараз готуємо зміни в програму, – відповів секретар міськради Андрій Баранов. – У зв’язку з недостатнім фінансуванням для масштабного розгортання. Після цього оголосимо тендер, щоб закупити перших 20 базових вузлів. Це приблизно 60 камер. Уже сформована локальна мережа. І буде закуплений сервер. Це перші кроки. На наступний рік я буду виходити з пропозицією до депутатів, щоб виділити не менше 10 млн грн. У наступному році будемо встановлювати роботизовані камери, камери з великим оптичним зумом і ферми на мостах для зчитування номерів. Ще багато роботи попереду. Будемо проводити роботи власними силами за допомогою наших комунальних підприємств – «Інфосервіс» і «Міськсвітло». До кінця року ми плануємо встановити перші 20 вузлів.

– Ви плануєте встановити перші 60 камер на зупинках? – поцікавився мер.

– Так, ми узгодили з поліцією і СБУ місця розміщення цих базових вузлів, у тому числі зупинки.

– Чому я говорю про зупинки, тому що минулого тижня у нас вже розбили одну нову, тому потрібно встановлювати в таких місцях великого скупчення людей обов’язково. І зверніть увагу на новий стадіон на Люблінській (колишня Якіра), де УКБ доробляє роботи. Минулого тижня там вкрали штангу з тренажерного майданчика. Ще там потрібно зробити освітлення.

Поділитися в соціальних мережах