Сумський депутат: Якщо мер не в долі, хай зупинить будівництво

Сумські депутати звернулися з неприємним запитом до мера Сум – по ситуації, яка склалася навколо будівництва житлових будинків на вул. Кондратьєва, 165/57 і 165/59, пише shans.com.ua.

«Сьогодні на ділянці, яка фактично не передавалася забудовнику, ведеться будівництво двох будинків. Ділянка громади використовується забудовником, але ніяких договірних відносин із ним у міста немає. Тобто навні ознаки самовільного захоплення землі. По-друге, сам вид будівництва говорить про те, що це не реконструкція на житлові приміщення, а фактично нове будівництво», – йдеться в запиті.

Народні обранці зажадали, щоб мер дав доручення міському ДАБКу і департаменту забезпечення ресурсних платежів, аби вони провели комплексну перевірку спірного будівництва і знайшли порушення, які на сьогодні вже є – велика площа земель Сумської міськради використовується забудовником без документів.

– Хочу нагадати депутатам, що ми піднімали цю історію ще в 2015 році, – заявив депутат Андрій Крамченков. – Після цього у нас були суди з депутатом міськради минулого скликання. Також після того виплило відео з кабінету мера, де перший заступник мера Володимир Войтенко лобіював це питання. Ми підходили до мера, і він гарантував нам, що там ніякого будівництва не буде, а тільки приватизація сараїв. Але тепер ми бачимо, що будівництво почалося. І якщо міський голова не в долі, нехай зупинить цю незаконну забудову!

Депутатський корпус підтримав це звернення до мера Сум 30 голосами.

Поділитися в соціальних мережах