“Сумиобленерго” погодилося не відрізати світло у багатоповерхівках за кількох умов

Голова Правління ПАТ “Сумиобленерго” Ігор Дирбавка та заступник директора комерційного з передачі електроенергії Андрій Чуйко взяли участь у робочій нараді, присвяченій темі безгосподарних мереж у багатоповерхових будинках. У заході взяли участь представники регулюючих і контролюючих органів, депутати обласної ради, а також представники місцевих органів влади.

Нагадаємо, станом на сьогодні питання забезпечення нормальної роботи внутрішньобудинкових мереж не вирішене майже по 500 будинках у Сумській області. Їх стан створює загрозу виникнення аварійних ситуацій і, головне, здоров’ю та життю людей. Тому вимушеним кроком стало попередження про можливе знеструмлення будинків, мережі яких не обслуговуються.

Зі свого боку ПАТ “Сумиобленерго” запропонувало три варіанти вирішення проблеми:

  1. Створення у таких будинках відповідного Управителя або ОСББ з подальшим оформленням договірних відносин із ПАТ “Сумиобленерго”.
  2. Закріплення органами місцевого самоврядування за ними комунальних підприємств для належного обслуговування внутрішньобудинкових мереж.
  3. Перенесення лічильників на межу балансової належності між енергопостачальником та побутовим споживачем (у шафи обліку на фасади будинківдля відходу від використання комунальних мереж). При цьому ПАТ “Сумиобленерго” готове виконати всі відповідні роботи за свій рахунок у разі наявності матеріалів.

Кожен такий будинок потребує індивідуального підходу, тому директори філій ПАТ “Сумиобленерго” у районах проведуть зустрічі на місцях із представниками органів місцевого самоврядування для обговорення варіантів вирішення питання безгоспних мереж.

Поділитися в соціальних мережах