“Сумиобленерго” повідомило про зміну розрахунків

ПАТ “Сумиобленерго” звертає увагу керівників установ і організацій, які використовують електричну енергію для роботи міського електротранспорту та зовнішнього освітлення.

З 1 січня 2017 року відпуск електричної енергії міському електричному транспорту та на потреби зовнішнього освітлення населених пунктів відбуватиметься за роздрібними тарифами відповідного класу напруги.

Зміни відбудуться у зв’язку з набранням чинності:

– постанови НКРЕКП від 24 листопада 2016 року № 2021, якою внесено зміни до постанови від 11 березня 2010 року № 218 “Про затвердження тарифів на електричну енергію для дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”, релігійних організацій та міського електричного транспорту за тарифами, встановленими на рівні як для населення”;

– постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2210 якою визнано, що втратила чинність постанова від 22 жовтня 2004 року № 1030 “Про порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів”.

Споживачам електричної енергії “Сумиобленерго” пропонує врахувати зазначену інформацію при оплаті за спожиту електроенергію, щоб не допустити виникнення заборгованості.

Поділитися в соціальних мережах