“Сумиобленерго” повідомило про зміни

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) постановою від 13.06.2017 р. № 763 внесено зміни до постанови № 1241 від 20.12.2001 “Про тарифи, диференційовані за періодами часу”, а саме: змінено денний тарифний коефіцієнт з “1,8” на “1,35”, який застосовуються для розрахунку за спожиту електричну енергію засобами диференційованого (погодинного) обліку.

Також, відповідно до вищевказаної постанови всі споживачі електричної енергії (крім населення), за умови наявності окремого обліку споживання електричної енергії за періодами часу (в тому числі ОСББ, гуртожитки, дачні та дачно-будівельні кооперативи, садові товариства та гаражно-будівельні кооперативи), можуть здійснювати розрахунок за спожиту електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу.

Постанова НКРЕКП № 763 від 13.06.2017 набрала чинності з 07.07.2017.

У зв’язку з вищевикладеним, з метою недопущення виникнення дебіторської заборгованості, “Сумиобленерго” просить врахувати зазначені зміни для забезпечення розрахунку в повному обсязі за спожиту електричну енергію.

Поділитися в соціальних мережах