“Сумиобленерго” скаржиться на двох найбільших боржників

Своєчасний розрахунок ПАТ “Сумиобленерго” перед державним підприємством “Енергоринок” – запорука  надійного та безперебійного електропостачання споживачів всієї Сумської області.

Сьогодні одними з найбільших боржників Сумщини залишаються КП “Конотопське трамвайне управління” та Комунальне підприємство виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Конотоп. Несплата рахунків за використану електроенергію цими споживачами – негативне явище, яке має регулярний щомісячний характер протягом поточного року, пишуть на сайті “Сумиобленерго”.

Законодавчими актами, зокрема Законом України “Про ринок електричної енергії” та Правилами користування електричною енергією, що затверджені постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України № 28 від 31.07.1996 (із змінами та доповненнями), встановлено, що споживання електроенергії здійснюється на підставі договору з енергопостачальником. Цей договір не звільняє споживача від обов’язку сплачувати за використану електроенергію, тим більше – не обмежує право енергопостачальника, за умови неповної оплати споживачем виставлених рахунків за електричну енергію, обмежити його електроспоживання до рівня екологічної броні електропостачання або, за відсутності такої, повністю припинити електропостачання споживачу.

ПАТ “Сумиобленерго” з місяця в місяць погоджує перенесення термінів оплат за спожиту електроенергію лише задля можливості подальшого безперебійного користування населенням міста Конотоп послугами трамвайного транспорту і водопостачання та уникнення додаткової соціальної напруги, яка і так уже зашкалює в цьому районному центрі. “Але наші можливості не безмежні”, – додають у відомстві.

Поділитися в соціальних мережах