“Сумитепленерго” заявило, що їхні працівники були тверезими

Член громадської експертної комісії з питань житлово-комунального господарства та міської інфраструктури Олексій Пархомчук написав заяву на ім’я директора ТОВ “Сумитеплоенерго” Олександра Рибалки з приводу його заступниці Надії Покутньої.

Сумчанин просить переглянути відеозапис сьогоднішньої апаратної наради в мерії та перевірити достовірність інформації, яку оприлюднила Покутня перед громадськістю. Мова йде про інцидент, що стався на вул. Нижньосироватській, 54 у суботу, 3 грудня. Тоді Олексій Пархомчук разом із мешканцями вулиці став учасником конфлікту з працівниками “Сумитеплоенерго”, які приїхали проводити технічні роботи, але не отримали доступу до лічильника. Натомість отримали звинувачення у тому, що працюють у нетверезому стані.

Під час апаратної наради Покутня заперечила інформацію про “веселість” тепловиків і звинуватила, зокрема Пархомчука, у зриві їхньої роботи.

“Вважаю наклепом на мене з боку Вашого представника – Покутньої Н. Г. яка спотворила факти та звинуватила мене в тому чого я не робив. Пропоную в термін до 11-00 06.12.2016 особисто, або щоб сама Покутня Н.Г. у письмовому вигляді спростувала дану заяву та зобов’язалась на наступній апаратній нараді у мера м. Суми спростувати свої звинувачення та вибачитися переді мною. Якщо даного спростування не буде, та мене не буде повідомлено на тел. 0950026190 про те що буде спростування я змушений буду звернутися до правоохоронних служб щодо наклепу на мене з боку Покутньої Н.Г.”, – написав сумчанин у заяві директору “Сумитеплоенерго”.

dloor

Поділитися в соціальних мережах