Світлофор біля військового містечка не дає нормально рухатися

Здійснити налаштування світлофору біля перехрестя військового містечка просить сумчанин Євгеній Бариба, який зареєстрував відповідну електронну петицію.

“Хочу запропонувати жителям ул. Герасима Кондратьєва, а саме район зупинки “Перша школа”, підтримати мене в петиції “про продовження роботи світлофора”. Цей світлофор припиняє свою роботу вже о 20.00 і після восьмої вечора перейти дорогу нереально одиночним пішоходам. Мова йде про тих людей у яких є проблеми в опорно-руховій системі, людей похилого віку і людей з маленькими дітьми.

Після капітального ремонту дороги автомобілісти категорічно відмовляються звільняти дорогу пішоходам в той час, коли перехрестя стає неврегульованим. Плюс до всього вулицю забудовують новими будинками і тим самим збільшується кількість пішоходів і машин на дорогах.

Я житель військового містечка. Щодня виходжу на прогулянку з дітьми і не можу перетнути перехрестя у вечірній час. Доводиться переходити або дуже довго чекати, плюс до вище сказаного відбуваються постійні ДТП на цьому перехресті через те, що люди перебігають дорогу, а водії не встигають відреагувати і врізаються або в дерева, або в пішоходів. Давайте ВСІ РАЗОМ ПОДБАЄМО ПРО БЕЗПЕКУ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!”, – пише автор петиції.

Підписати петицію – за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах