Тепловики обіцяють сумчанам правильну гарячу воду

Минулого тижня за допомогою до працівників департаменту інфраструктури звернулося 1185 сумчан.

Найбільше городяни стурбовані температурним режимом гарячого водопостачання: говорять, для того, щоб вода була дійсно гарячою, потрібно спускати її 3-5 хвилин. Таку ситуацію фахівці ТОВ «Сумитеплоенерго» пояснюють тим, що з 200 будинків у 80 ще стоять трубчасті бойлери. Замінити «старовинні агрегати» на нові комунальники обіцяють жителям багатоповерхівок уже в 2017 році.

Довідково: Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 20), споживачі мають право на якісне і своєчасне отримання послуг ЖКГ. Якщо ці послуги не надаються, надаються не в повному обсязі або зі зниженою якістю, споживачі мають право на їх оплату в меншому розмірі.

Нормативи температури гарячої води в централізованому гарячому водопостачанні встановлені у межах +50 С … + 75 С в точці розбору. Якщо температура води знижується до +45 С … + 49 С, споживачі мають право на зниження оплати на 10% протягом усього періоду температурного відхилення. Якщо гаряча вода має температуру +40 С … + 44 С – її оплата знижується на 30% (також на весь період відхилення). Коли температура води падає нижче +40 С – послуга не оплачується.

Поділитися в соціальних мережах