Територію біля автовокзалу Сум впорядкують до 1 липня

Сумський автовокзал уже кілька років оновлює, покращує і утеплює адмінбудівлю, зробив ремонт внутрішньої території, де розташовані автоплатформи. А ось ділянка перед вокзалом на вул. Баумана, де знаходяться кіоски, залишає бажати кращого.

Щоб вирішити цю проблему, міська інспекція з благоустрою звернулася до 11 підприємців та організацій, чиї кіоски встановлені біля автовокзалу, з вимогою навести там порядок – аби покриття і самі торгові ряди були цивілізованими. Інспекція запропонувала підприємцям розробити єдиний проект благоустрою.

“Архітектор Олег Горбуленко на замовлення підприємців уже виконав паспорт благоустрою території, але він буде ще допрацьовуватися”, – розповів заступник начальника міськінспекції Микола Яковенко. У документі вкажуть прізвища всіх підприємців і площу, яку зобов’язуються замостити. Також до міськради вони нададуть лист, в якому гарантують, що до 1 липня понад 1000 кв. м території будуть впорядковані, а фасади кіосків приведені у відповідність з паспортами прив’язки.

Натомість підприємці просять продовжити договори сервітутів на 5 років. Міська влада розгляне можливість такого продовження, але тільки якщо підприємці повністю виконають свої зобов’язання у зазначений термін. В іншому випадку договори з ними розірвуть.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах