ТОВ «А-МУССОН» безпідставно не сплачувало податки

Прокуратура Сумської області відстояла інтереси держави та попередила необґрунтовану виплату на користь суб’єкта господарювання 1 млн 972 тис грн бюджетних коштів.

Так, Головним управлінням Державної фіскальної служби у Сумській області в березні 2017 року під час перевірки ТОВ «А-Муссон» встановлено безпідставну несплату податку на додану вартість. За результатами перевірки винесено податкове повідомлення, відповідно до якого ТОВ «А-Муссон» збільшено суму грошового зобов’язання та нараховано штрафних санкцій, усього ТОВ сплатило 1 млн 972 тис грн. Після чого ТОВ «А-Муссон» оскаржило результати перевірки, відтак указане податкове повідомлення рішенням Державної фіскальної служби України було скасовано.

На думку прокуратури, рішення про скасування прийняте з порушенням вимог податкового законодавства, його висновки в частині безпідставності винесення податкового повідомлення суперечать змісту, у зв’язку з чим воно є незаконним та підлягає скасуванню у судовому порядку. З відповідною позовною заявою прокуратура звернулась до суду.

Як повідомив прокурор прокуратури Сумської області Дмитро Карпенко, Сумським окружним адміністративним судом позов прокуратури розглянуто, рішення ДФС України, яким безпідставно скасоване податкове повідомлення про сплату ТОВ «А-Муссон» до бюджету 1 млн 972 тис грн донарахованого податку на додану вартість, визнано незаконним та скасовано.

Поділитися в соціальних мережах