ТОВ «Коменерго Суми» піднімає тариф

ТОВ «Коменерго Суми» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для двох будинків, де діють житлово-будівельні кооперативи.

Йдеться про вул. Іллінську, 38 (ЖБК № 5) та вул. Іллінську, 40 (ЖБК № 6). Наразі там діють тарифи, встановлені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 24 листопада 2016 року № 645 у розмірі 1,60 грн/м² і 0,96 9 грн/м² відповідно.

Необхідність затвердження нового тарифу виникла у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати в 2017 році до 3200 грн, а з 1 січня 2018 року – до 3723 грн, (у діючому тарифі мінімальна заробітна плата врахована в розмірі 1450 грн). Також були внесені зміни в сам розрахунок заробітної плати по підприємству в зв’язку з підписанням нової галузевої угоди працівників ЖКГ на 2017-2018 роки, оскільки змінились коефіцієнти та принцип розрахунку заробітної плати по деяким професіям робітників та спеціалістів. Також значно підвищилась вартість електроенергії на освітлення місць загального користування з 1,14 грн/кВт з ПДВ (врахованої в діючому тарифі) до 1,68 грн/кВт з ПДВ (врахованої в розрахунковому тарифі).

Розрахунки тарифів здійснено згідно з Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 грудня 2013 року № 603 «Про затвердження норм часу та матеріально – технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» (зі змінами), планових витрат та інших нормативних документів.

Плановий тариф по вул. Іллінській, 38 та вул. Іллінській, 40 становить 2,20 грн/м². Розмір планового прибутку в розрахованому тарифі складає 5%.

ТОВ «Коменерго Суми приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків, в яких планується змінити тариф в термін не більше ніж 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги за адресою: 40009, м. Суми, вул. Данила Галицького, буд. 39 та за телефоном: 79-32-01,а також за електронною адресою: [email protected].

Тариф або Переглянути не завантажуючи

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах