Трамвайне управління перевели в режим простою

В. о директора КП «Конотопське трамвайне управління» Григорій Коновал заявив, що КТУ переведено в режим простою. Про це посадовець оголосив під час чергової спроби провести засідання 26-ї сесії міськради 16 червня.

«Наказ від 15.06.2018 року №46 «Про переведення підприємства в режим простою». Керуючись статтею 113 КЗПП України у зв’язку з кредиторською заборгованістю по виплаті заробітної плати в сумі 1 мільйон 273 тисячі 710 гривень. Станом на 14.06. 2018 року заборгованість по виплаті податків на суму 1 мільйон 354 тисячі 395 гривень, заборгованість за електроенергію у сумі 2 мільйони 826 тисяч 773 гривні, кредиторська заборгованість у сумі 260 тисяч гривень. У зв’язку з цим протягом 6 місяців відключене депо від електропостачання. У результаті чого ми не маємо можливості проводити щоденні технічні огляди, будівля депо знаходиться в аварійному стані, кошти на ремонт колій та контактну мережу протягом року не виділялися, всі вагони знаходяться в аварійному стані, що загрожує безпеці пасажирів та скоєнню ДТП. Наказую перевести підприємство в режим простою з 07.06.2018 року з обов’язковою присутністю всіх працівників. Час простою усім найманим працівникам оплачувати у розмірі ⅔ третин тарифної ставки встановленого працівникові розрядного окладу з 07.06.2018 року до фактичного моменту переведення підприємства в робочий режим», — заявив в. о. директора трамвайного управління.

Нагадаємо, що працівники трамвайного управління влаштували безстрокову акцію протесту через відсутність зарплат, а 11 червня під час спроби провести засідання 26-ї сесії анонсували перекриття деяких доріг трамваями. Пізніше вони вийшли на центральні вулиці міста та перекрили рух транспорту, а згодом — трасу «Конотоп-Суми». Крім цього, містом вже тиждень не курсують трамваї.

Джерело: topkonotop.com

Поділитися в соціальних мережах