Трасу Суми-Харків відремонтують цього року (фото)

Сьогодні, 9 січня, у Богодухівському районі Харківської області офіційно відкрили Губарівський шляхопровід, проїзд через який був закритий ще з 2008 року. Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації. Ремонт шляхопроводу – це лише один з етапів капітального відновлення дороги Суми-Харків.

Вартість реконструкції шляхопроводу склала 31 млн гривень. У ході ремонтних робіт були покращені параметри: довжину збільшили з 43 м до 55,3 м, ширину – з 6,8 м до 9,5 м. Пропускна здатність шляхопроводу тепер становить до 20 тисяч машин на добу. За словами головного інженера компанії-підрядника Сергія Охоти, гарантійний термін експлуатації споруди – 50 років.

Траса Суми-Харків – у вкрай поганому стані і потребує негайного ремонту. Але для того, щоб дорога могла функціонувати повноцінно, спочатку потрібно було відновити міст. Цього року планується ремонт самої траси.

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах