ЦНАП “монополізував” пандус (фото)

Роменці дивуються, чому старий пандус, який вів одразу до 5 установ, тепер веде лише до однієї – Центру надання адміністративних послуг, який днями урочисто відкрили у місті, пише romny.online.

“Був у нас у місті по вул. Соборній прекрасний пандус. Один з небагатьох. З”їхавши по ньому, можна було потрапити одразу в декілька місць: до аптеки, до банкомату, до адвоката, в фотоател’є і зробити ксерокс. На місці аптеки тепер – Центр адміністративних послуг. Пандус розібрали і на його місці навіщось зробили точнісінько такий, тільки його відрізали від адвоката, фотоательє і ксероксу)). Ще три нових недоступних місця.

Людська логіка підказує, що розумніше було б витратити ці гроші на пандус десь, де його не було, а цей – в гарному стані і зручний, залишити. Та навіщо нам логіка))) Пане Сергій Салатун, вітаю з новим “досягненням”. Потрібно буде зробити ксерокс – прийду до Вас за порадою. P.S. Щось підказує мені, що до наступних виборів Ромни залишаться зовсім без доступності”, – написала у Фейсбуці вчитель-реабілітолог у центрі реабілітації дітей-інвалідів Світлана Новак.

Поділитися в соціальних мережах