У 5-й сумській лікарні просять кошти на ліфт, який не працює півроку

Як повідомив на засіданні профільної депутатської комісії Сумської міськради головний лікар 5-ї міськлікарні В’ячеслав Петренко, у закладі зупинено роботу пасажирського ліфта в стаціонарному хірургічному корпусі №1.

Він був введений в експлуатацію ще в 1986 році, за цей час ремонтувався всього лише раз – у 2013-му. А вже у жовтні 2015-го після експертизи експлуатувати ліфт було заборонено. Роботу підйомника зупинили – до усунення порушень, виявлених комісією.

«Були проведені розрахунки з капітального ремонту ліфта, який, до слова, перевозить хворих з першого на сьомий поверх. Кошторис склав 166 тис. грн.

Ще ми не раз піднімали питання про придбання рентгенівської трубки для ургентного рентген-кабінету, який не працює вже півроку. Ми заощадили 70 тис. грн на закупівлю такої трубки для кабінету в стаціонарі, але потрібні додаткові 61,4 тис. грн для ургентного рентген-кабінету. Ми просимо, щоб ці гроші виділив міський бюджет», – уточнив головний лікар.

Профільна комісія підтримала обидва звернення. Тепер черга за планово-бюджетною, щоб гроші на потреби 5-ї міськлікарні були виділені.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах