У Конотопі трамвайникам пропонують блокувати транспортні артерії міста

Керівник «Правого сектору» Конотопу Євген Горлач закликав страйкуючих працівників трамвайного депо блокувати транспортні комунікації міста. На його думку, це єдиний спосіб перетворити «шоу» на «справжню революцію».

«Наразі є один дієвий, незалежний від будь-кого спосіб повернути працівникам кошти за три місяці та відновити роботу трамвайного управління: це блокування трамвайними вагонами головних проїжджих артерій міста (вул. Червоної Калини, колієпровід та інші), оце буде страйк! Працівники трамвайного управління, об’єднайте колектив і виступіть рішуче! А поки будете вірити всім, та дрімати на кушетках в залі міськвиконкому, вас не почує ніхто!», – написав Горлач у Фейсбуці.

Нагадаємо, з 6 червня в Конотопі триває безстроковий страйк працівників трамвайного управління, які вимагають у міської ради проголосувати за бюджет та виділити кошти на зарплати, яку вони не отримують уже три місяці.

Нагадаємо, працівники КП «Конотопське трамвайне управління» оголосили голодування через невиплату заробітної плати. Проблеми з виплатою кревних на підприємстві почалися із січня цього року. Востаннє частину зарплатні видавали людям у березні.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах