У конотопському гуртожитку стеля обвалилася прямо на ліжко дитини

24 жовтня у гуртожитку по вулиці Свободи в Конотопі сталася аварія. Про те, що зі стелі в кімнаті капає вода, своїх батьків повідомила 8-річна Софійка, яка на той час знаходилася вдома сама.

dsc_5100-jpg-pagespeed-ce-0jh_mrpnlk

Господар кімнати Андрій Насико відразу зателефонував до Теплогаранту, який опалює гуртожиток по вулиці Свободи, з проханням допомогти зв’язатися з КРЕП «Центральне». Хотів поговорити безпосередньо з начальником ЖЕКу. Але його номер майстри підприємства чомусь навідріз відмовлялися давати, пояснюючи, що не мають на це права. Щоправда заявку про те, що в одній з кімнат гуртожитку тече стеля, прийняли.

За словами постраждалих, на допомогу йшли години півтори.

“За цей час стеля в кімнаті впала, разом з нею згори плюхнуло з півкуба води. «Добре, що хоч нікому не на голову. Софійка наша після побаченого довго не могла заспокоїтися, її усю трусило – так дитина злякалася. Стеля впала прямо на її ліжко», – розповіла Світлана Насико.

dsc_5105-jpg-pagespeed-ce-hlsd2zzdmd

Першу невідкладну допомогу надавали сусіди. Позбігалися всі, хто був на той час удома – з тазочками, кострулями, ганчірками. Усі, як один, вимочували та виносили воду, рятували намоклі меблі.

Зі слів потерпілих, працівник ЖЕКу, який прийшов за викликом за півтори години, оглянув наслідки аварії, поставив свою сумку з інструментами, і кудись зник, не повідомивши про те, куди пішов і коли повернеться. За цей час під дією води в кімнаті почало іскрити. «Якби вчасно не вимкнули рубильник, могло статися ще й коротке замикання», – каже господар. Увесь цей час Андрій дзвонив в усі служби: комунальникам, 102, 101, міському голові.

 

 

Як з’ясувалося пізніше, причиною обвалу стелі став порив теплової труби між плитами першого та другого поверху. Про це господарі кімнати дізналися вже близько 16.00. Але в майстра ЖЕКу не знайшлося інструментів та шматка труби, аби розпочати ремонтні роботи. Адрій Насико без жодних нарікань  оперативно взявся вирішувати проблему самотужки: поїхав на роботу за інструментом, дещо взяв у знайомих, дещо купив. А поки їздив, о 17.20 йому дружина телефоном повідомила, що  працівники ЖЕКу йдуть. Андрій не йняв віри: як можна залишати таке на ніч?

Пізніше з ЖЕКу все ж таки прийшли – вже нові працівники. Андрій впевнений, що це сталося завдяки тому, що він звернувся до поліції, хоча на 100% у цьому і не впевнений. Спільними зусиллями аварію таки усунули і вже вночі в кімнаті запрацювало опалення.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах