У Краснопіллі добудують небезпечний міст

Недобудований міст у смт Краснопілля, який роками створював небезпеку для місцевих, нарешті приведуть у належний для експлуатації стан. Питання вдалося вирішити у тому числі завдяки ініціативам голови фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександра Будника.

Йдеться про мостовий перехід на автомобільній дорозі Т1901 Суми–Миропілля–Краснопілля. Він з’єднує дві частини смт Краснопілля, прилеглі до райцентру села, а також відіграє велику роль у функціонуванні народногосподарського комплексу області.

Питання добудови об’єкту багато років поспіль піднімали, але не вирішували. Міст залишався не прийнятим в експлуатацію. Мешканці ж, не маючи іншої альтернативи, на свій страх і ризик змушені користуватися недобудовою. Жахливий стан дорожнього покриття і відсутність під’їзних шляхів перетворює рух автівок по цій ділянці на складний процес подолання перешкод. «Окрім транспорту, мостом користуються і пішоходи, у тому числі діти. І це не може не хвилювати. Треба нарешті вирішувати питання і уберегти людей від небезпеки», — говорить Олександр Будник.

Після численних звернень депутата до керівництва області та Служби автомобільних доріг на одній із сесій були виділені кошти на добудову мостового переходу. Будівельні роботи проводитимуться за рахунок Державного агентства автомобільних доріг України (90% коштів) та обласного бюджету (10%).

Поділитися в соціальних мережах