У мерії заговорили про новий автобусний маршрут

Сьогодні, 9 січня, під час апаратної наради в мерії, міський голова зажадав у начальника відділу транспорту, зв’язку та комунікацій Сергія Яковенка звіт про те, як працюють нові автобуси великої місткості.

Незважаючи на аргументи транспортних аналітиків, які стверджують, що автобуси їздять порожні, Сергій Яковенко високо оцінив роботу 65 маршруту. Втім, він не виключає варіант відкриття нового маршруту, по якому підуть зазначені автобуси. Зокрема, відділом логістики на розгляд виконавчого комітету подано проект рішення про відкриття маршруту 3-А «Аеропорт-Інтернаціоналістів», який складено за результатами обробки електронної петиції, пише 0542.ua.

Якщо виконком підтримає ініціативу сумчан, то великі автобуси поїдуть у новому напрямку.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах