У приміщенні “Романтики” буде концерт-хол

Міська влада планує провести реконструкцію аварійного будинку МЦ «Романтика». Передбачається, що на другому поверсі буде концерт-хол, а на першому – різноманітні дитячі гуртки і секції. Цю пропозицію мер Сум Олександр Лисенко озвучив на засіданні планово-бюджетної депутатської комісії.

“Сьогодні є багато думок з приводу «Романтики». Хтось каже, що її взагалі потрібно знести і побудувати щось нове. Але я вважаю, що молодіжний центр повинен залишитися молодіжним центром. Наприклад, нам сьогодні ніде проводити концерти, всякі конкурси, фестивалі та інші наші міські заходи, ми змушені орендувати для цього зали. Чому б не зробити на другому поверсі концерт-хол, а перший -віддати дітям для занять? Але це не остаточне рішення. Ми закладаємо гроші на проектно-кошторисну документацію та початок реконструкції, а далі – будемо дивитися. Я пропоную провести круглий стіл з цього питання з молодіжними організаціями, може, у когось виникнуть якісь інші ідеї. Одне можу сказати: на сьогодні є домовленість про підтримку проекту з реконструкції молодіжного центру з держбюджету”, – заявив Лисенко.

Деякі депутати запропонували віддати «Романтику» в оренду комерційним структурам за символічну плату – 1 гривню на рік, але з обов’язковою умовою збереження профілю закладу. “Головне, щоб у нас там не було замість концерт-холу алкоголь-холу, – сказав голова комісії Володимир Шилов. – Але в будь-якому випадку треба вже з цієї «чорнобильською зоною» в центрі міста щось вирішувати”.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах