У райцентрі на Сумщині важливі соціальні об’єкти живуть у темряві

Перехід на «зимовий час» викрив актуальну проблему районного центру на Сумщині – у селищі Ямпіль не освітлюється територія навколо найважливіших соціальних об’єктів.

Мова йде про Ямпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, де відсутнє вуличне освітлення, як на території закладу, так і на навколишніх вулицях Заводська та Спасо-Преображенська. Аналогічна ситуація і в Ямпільській центральній районній лікарні, де не освітлюється ні територія лікувального закладу, ні прилегла частина вулиці Незалежна.

З кого питати? Для відповіді на це питання необхідно з’ясувати, у чиїй власності перебувають вищевказані об’єкти. Школа і лікарня, а значить і територія навколо них, перебувають у спільній власності сіл, селищ та міст району, управління якою, відповідно до закону, здійснює Ямпільська районна рада. У той же час ці об’єкти були передані в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Ямпільській центральній районній лікарні. А за освітлення на вулицях Заводська, Спасо-Преображенська та Незалежна відповідає Ямпільська селищна рада.

Зазначимо, що освітлення внутрішньої території школи та лікарні не працює ще з радянських часів, а освітлення прилеглих до цих закладів вулиць ускладняється відсутністю на них стовпів ліній електромереж, на яких зазвичай розміщують ліхтарі вуличного освітлення.

Тим не менш, дана проблема актуальна для мешканців селища, адже світловий день буде дедалі скорочуватись, а пересуватись неосвітленими вулицями не тільки незручно, а і небезпечно.

Джерело: yampil.info

Поділитися в соціальних мережах