У сферу ЖКГ вводять контролерів “з народу”

Сьогодні, 20 грудня, на засіданні міськвиконкому було прийнято положення «Про громадського інспектора у сфері житлово-комунального господарства».

Згідно з рішенням, громадські інспектори на безоплатній основі, без зарахування в штат Департаменту інфраструктури будуть: інспектувати об’єкти разом зі співробітниками департаменту, інформувати департамент про аварії на об’єктах ЖКГ, питати в установленому законодавством порядку інформацію про наявність ліцензій на здійснення окремих видів господарської діяльності у сфері житлово-комунального господарства, що підлягають ліцензуванню, брати участь в обговоренні стану та планів проектів розвитку, здійснювати контроль за якістю та повнотою надання житлово-комунальних послуг і забезпеченням збереженості житлового фонду та комунального майна.

Громадськими інспекторами можуть стати громадяни України з вищою освітою і досвідом роботи в сфері житлово-комунального господарства, а також бажанням проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу на громадських засадах щодо попередження порушень вимог законодавства, стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово- комунального господарства.

Щоб стати інспектором, потрібно подати до Департаменту інфраструктури міста заяву. До заяви додається рекомендаційний лист установи або організації (громадської організації, ОСББ, житлово-будівельного кооперативу) про призначення особи.

Громадські інспектори призначаються строком на два роки. Кожному видається відповідне посвідчення.

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах