У Сум немає коштів на автоматичне освітлення вулиць Сум

Така відповідь надійшла від міської влади на відповідну онлайн-петицію.

«Освітлення нашого міста вмикається не по факту настання сутінок, а по якомусь не зрозумілому графіку, який складається вручну. Невже необхідно чекати ДТП на пішохідних переходах, для встановлення систем автоматичного ввімкнення освітлення в місті з настанням темряви? Дуже часто в вечірній час доби на небі хмарно і на вулицях темно ще за довго до заходу сонця. Датчик визначення освітлення не так дорого коштує, як людське життя. Прошу перевести роботу системи освітлення міста з графіків на автоматичну роботу за сонячним освітленням», – писав автор петиції Захарко Дмитро Володимирович.

Відповідь на електронну петицію:

«Ваша електронна петиція щодо розробки графіку та автоматичного включення вуличного освітлення міста розглянута департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради.

Повідомляємо, що на теперішній час розроблений та затверджений графік включення та відключення електромереж зовнішнього освітлення м. Суми за координатами 51° п.ш. та 34,8° с.д./час місцевий (додається).

Що стосується придбання датчиків визначення освітлення, які б в автоматичному режимі забезпечували ввімкнення мереж вуличного освітлення по місту, зазначаємо, що у зв’язку з обмеженістю фінансування немає можливості виконати зазначені роботи у поточному році.

Дана пропозиція департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради врахована і при умові належного фінансування цих робіт у 2019 році буде опрацьована».

Поділитися в соціальних мережах