У Сумах будують новий стадіон

На вулиці Люблінська (колишня Якіра) в Сумах іде будівництво першого багатофункціонального стадіону просто неба.

Раніше на цій території було футбольне поле заводу “Електрон”, але потім його віддали орендареві, який хотів побудувати котеджі. Та місцеві жителі виступили проти і попросили зробити тут повноцінний спортивний майданчик.

Як розповів начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов, першочергово планувалося зробити виключно стадіон. Втім у процесі виконання робіт з’явилися нові пропозиції. За півтора року виконали всю паперову роботу, а також зробили футбольне поле, майданчик зі штучним покриття шостого покоління для міні-футболу, облаштували бігові доріжки та куточок для гри у настільний теніс, встановили спортивні тренажери, лави та трибуни, є місце, де можна пограти у шахи чи шашки.

На облаштування спортивної споруди спрямували з міського бюджету близько 4 млн гривень.

Будівельні роботи будуть продовжені. У планах – зробити дорогу, освітлення. Також на території стадіону зарезервовано місця під боксерський ринг і тенісний корт. Щодо першого, ініціативні містяни подали проект на фінансування в рамках  громадського (партиципаторного) бюджету.

dsc02564

dsc02579

Поділитися в соціальних мережах